+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Sharrë këndi

M3104M3105
1
2
3
4

Motor i fuqishëm me mulli këndi, dorezë e pasme rrotulluese, butë start-M3105A / M3105B

● Butoni i kyçjes së boshtit për ndryshim të lehtë të diskut.

● Mbrojtës i lëshimit të shpejtë plotësisht i rregullueshëm.

● Three position handle for easy and convenient operation.

● 180° rotating handle for easy carrying and convenient operations.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Mbrojtës i rrotave pa vegla për rregullim të shpejtë dhe të lehtë.

● Doreza e pasme rrotulluese me dorezë të butë.

● Treguesi i ndezjes.

● Ndërprerës me gjatësi të plotë me funksion kyçjeje.

● Fillimi i butë.

● Disc Dia:180mm/230mm.

● Doreza e përditësimit: Doreza anësore kundër dridhjeve me 3 pozicione dhe trupi i dizajnuar ergonomik rrisin komoditetin dhe kontrollin në aplikime të gjera.

M3105-MANUAL

Specifikimet
M3105AM3105B
pro_01230V/50H230V / 50HZ
32350W2500W
1605249600630992.png6500 / min6500 / min
1180mm / 230mm180mm / 230mm

pro_06

pro_07

pro_08

64.5 × 40.5 × 37.5cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

10.22/11.7 kg (kuti me ngjyra)

576/1192/1400 copë (kuti me ngjyra)

64.5 × 40.5 × 37.5cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

10.22/11.7 kg (kuti me ngjyra)

576/1192/1400 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  çelës

 • padefinuar

  Hanle anësore

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com