+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Sharrë këndi

M3104M3105
1
2
3
4

Mulli këndi me dorezë të pasme rrotulluese të motorit të fuqishëm, me tregues të energjisë-M3104A / M3104B

Button Butoni i bllokimit të gishtit për ndryshim të lehtë të diskut.

. Mbrojtës i lëshimit të shpejtë të rregullueshëm plotësisht.

Handle Dorezë tre pozicionesh për funksionim të lehtë dhe të përshtatshëm.

Dorezë rrotulluese ating 180 ° për bartje të lehtë dhe operacione të përshtatshme.

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Motor Motor i fuqishëm për një performancë optimale.

Design Dizajn kompakt për trajtim të lehtë.

Dia Dia disk: 180 mm / 230 mm.

Le Doreza e azhurnimit: Doreza anësore me dridhje anësore me 3 pozicione dhe trupi me dizajn ergonomik rrisin komoditetin dhe kontrollin në aplikime të gjera.

M3104-MANUAL

Specifikimet
M3104AM3104B
pro_01230V / 50H230V / 50HZ
32000W2200W
1605249600630992.png6500 / min6500 / min
1180mm / 230mm180mm / 230mm

pro_06

pro_07

pro_08

44.5 × 34.5 × 27cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

4080/8424/9939 copë (kuti me ngjyra)

44.5 × 34.5 × 27cm / 6 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

4080/8424/9939 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  çelës

 • padefinuar

  Hanle anësore

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com