+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Makine prerese

BR2104
BR2104-1
1
2
3
4

Sharrë e Portës pa tel Portabël me prerje të thellë 127 mm 18V me teh sharre 14TPI dhe dritë LED-BR2104

padefinuar

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● External accessible brusher for convenience and longer motor life.

● Attractively designed lever to release and lighten the saw blade easily.

BR2104-MANUAL

video

Specifikimet
BR2104BR2104
pro_0118V18V
pro_030.7-2.4m / s0.7-2.4m / s
padefinuar127mm × 127mm127mm × 127mm
padefinuar1140mm(L)x12.5mm(W)x0.6mm(Thick)1140mm(L)x12.5mm(W)x0.6mm(Thick)

pro_06

pro_07

pro_08

59×20.5×41.5cm/2pcs(Color box)

17/18kgs(Color box)

560/1160/1360pcs(Color box)

57×39×43 cm/2 copë (BMC)

21 / 22 kg (BMC)

580/1210/1420 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Teh

 • padefinuar

  Wrenchφ3

 • padefinuar

  Cast iron base, suitable

 • padefinuar

  Stamping metal base,suitable for all models

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com