+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Makine prerese

BR2103-21
BR2103-22

Sharrë Portuale e Kapacitetit të Prerë 127 mm me Teh sharre 14TPI dhe Dritë LED, Kyçës-R2103-2

padefinuar

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Furçë e jashtme e aksesueshme për komoditet dhe jetëgjatësi më të gjatë të motorit.

● Levë e projektuar në mënyrë tërheqëse për të liruar dhe lehtësuar tehun e sharrës me lehtësi.

● With Lock-On switch.

● A LED work light illuminates dark work surfaces for accurate cutting.

video

Specifikimet
R2103-2R2103-2
pro_01230-240V ~ 50Hz230-240V ~ 50Hz
pro_030.7-2.4m / s0.7-2.4m / s
padefinuar127mm × 127mm127mm × 127mm
padefinuar1140 mm (L) x 12.5 mm (W) x 0.6 mm (Trashë)1140 mm (L) x 12.5 mm (W) x 0.6 mm (Trashë)

pro_06

pro_07

pro_08

59×20.5×41.5/1pcs (colour box)

17/18 kg (kuti me ngjyra)

560/1160/1360 copë (kuti me ngjyra)

57×39×43/2pcs(BMC)

21 / 22 kg (BMC)

580/1210/1420 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Teh

 • padefinuar

  Çelësi φ3

 • padefinuar

  Baza gize, e pershtatshme

 • padefinuar

  Bazë metalike stampuese, e përshtatshme për të gjitha modelet

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com