+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Makine prerese

KX355D
KX355D-1
KX355D-2
KX355D-3

Prerës betoni me sharrë rrethore prej sharre prej druri me prerje disk 2600 "14W Prerës me kënd të fuqisë së lagur / të thatë rrethues me fletë të thatë / udhëzues Roller-KX355D

Shi Mburoja e gomës mbron dorën dhe motorin e operatorëve nga mbeturinat Gryka e integruar mund të lidhet me një fshesë me korrent për një mjedis më të pastër pune.

Guard Mbrojtës i rregullueshëm i thellësisë për prerjen e qëndrueshme dhe rrotat udhëzuese në vegël sigurojnë lëvizje të qetë mbi materialin sipërfaqësor.

padefinuar

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Ting Prerje e Qëndrueshme dhe e Qetë. Sharrë Betoni Elektrik me motor balancues dinamik, i cili do të bëjë më pak dridhje gjatë përdorimit për të siguruar prerje të qëndrueshme.

Control Kontrolli i mbeturinave dhe pluhurit. Port i integruar pluhuri për shfryrjen e mbeturinave dhe pluhurit të prerjes; Lidhja e linjës së ujit për ftohjen e tehut gjatë prerjes së lagësht.

Application Zbatim i gjerë. Motori 2600W ofron energji për të prerë me lehtësi materiale të ndryshme guri me thellësi maksimale prerëse 5 ", e shkëlqyeshme për t'u përdorur në shtëpi, kantier ndërtimi dhe fabrika.

Ope Operacioni i sigurisë. Mbrojtja e mbingarkesës për të shmangur mbingarkesën; Pajisur me një GFCI për të zvogëluar rrezikun e rreziqeve të goditjes; Kordoni UL siguron sigurinë në përdorim.

● I qëndrueshëm në përdorim. Fillues i butë për të mbrojtur shumë motorin për kohë të gjatë duke përdorur; Trupi kryesor është bërë prej alumini dhe plastike për jetëgjatësi.

KX355D- 中性 说明书 (永隆 帮忙 排版

video

Specifikimet
KX355D
pro_01230-240V110-120V~ 50-60Hz
pro_022600W
pro_034300r / min
padefinuar125mm
padefinuar355mm

pro_06

pro_07

pro_08

58.5 × 54.5 × 30cm / 1 copë (kuti me ngjyra)

12/14 kg (kuti me ngjyra)

290/600/710 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Teh

 • padefinuar

  çelës

 • padefinuar

  gete

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com