+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Makine prerese

1
2
3
4
5

Sharrë brezi pa furçë

● TIRIMI I SHPEJTËSISË TË ndryshueshme

● GRIP

● PESHË E LEHTË

● ÇELËSI I MBYLLJES

● MOTOR PA FURCA

● DRITË LED

padefinuar

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Sharrë brezi pa furçë

Ndryshon lehtësisht shpejtësinë nga 0-3.2 m/s.

● GRIP

Lehtë për t'u bartur në mjet.

● PESHË E LEHTË

Lejon prerje më të rehatshme të sipërme dhe më pak lodhje.

● ÇELËSI I MBYLLJES

I përshtatshëm për të vazhduar përdorimin.

● MOTOR PA FURCA

Nuk ka nevojë të riparoni furçën e karbonit, jetëgjatësia e lognerit, zhurma më e ulët.

● DRITË LED

Ndricon zonën e errët të punës

video

Specifikimet
BW2110
图片 118V, 4.0Ah
pro_021300W
pro_030-3.2M / S
Kapaciteti i prerjes2.5 "* 2.5"

pro_07

3.8kg

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com