+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7239
R7235
1
2
3
4

1050W / 1200w Sandërrrotullues Elektrik me Sistem Automatik të Grumbullimit të Pluhurit me Vakum, 6 copë disqe lëmuese 215 mm dhe një Qese Pluhuri, Dorezë e Shkëputshme, 6 Shpejtësi të Ndryshme-R7235 / 7239

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Kapje e butë në dorezë për përdorim të rehatshëm.

● Nxirrni pluhurat në vetvete, nuk nevojitet vakum.

● Mund të thithë në mur, duke kursyer energji gjatë operimit.

Cover Mbulesa e rërës së rërës është e rregullueshme.

Speed ​​Shpejtësia e ndryshueshme: 1500-2300rpm.

Body Trup i vogël për bartje të lehtë.

● Me kontroll të vazhdueshëm të shpejtësisë.

R7235-DORACAK

R7239-DORACAK

video

Specifikimet
R7235 / 7239
pro_01230V / 50Hz
pro_021050W / 1220W
pro_03X
padefinuar225mm
padefinuar215mm

pro_06

pro_07

pro_08

67 × 34 × 27.5cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

8.5/9.5 kg (kuti me ngjyra)

900/1870/2194 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Rrip

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Zorrë 2m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (150 # 180 # 240 # 400 # secila 2 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com