+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7502
1
2
3
4

1300w Jastëkë të ndryshëm Sandër elektrik i thatë-R7502

● Shpejtësia mund të rregullohet lehtësisht nga 1500-2300rpm.

G Mbërthimi i butë siguron funksionim të rehatshëm.

Br Furça të arritshme nga jashtë për një shërbim më të madh dhe jetë më të gjatë motorike.

Power Fuqia e ndryshueshme e vakumit për kushte të ndryshme të murit dhe për përdorim të rehatshëm.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Lëmimi mund të jetë i vështirë dhe kërkon kohë për shkak të qartësisë së sipërfaqes që çon në lëmimin e përsëritur kur humbet një vend

● Ndarja me ftohjen e motorit dhe nxjerrjen e pluhurit

Pad Pads të ndryshëm për të realizuar aplikime të ndryshme.

R7502-DORACAK

video

Specifikimet
R7502
pro_01230V / 50Hz
pro_021300W
pro_03X
padefinuar180mm
padefinuar175mm

pro_06

pro_07

pro_08

60x50x28.5cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

11/12 kg (kuti me ngjyra)

666/1380/1618 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Rrip

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Zorrë 2m

 • padefinuar

  Çelës φ5 Çelës "Y" & φ6 (vetëm për R7502)

 • padefinuar

  Set letre rëre (150 # 180 # 240 # 400 # secila 2 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com