+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7201

Sandërrëse pa tela 18V pa tela-R7201

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

. Motor pa furça

● Me Vetë-Thithjen

video

Specifikimet
R7201
pro_0118v
pro_02600-1200W
pro_03X
padefinuar225mm
padefinuar215mm

pro_06

pro_07

pro_08

115 × 55 × 25cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

15/16 kg (kuti me ngjyra)

360/740/868 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Zorrë 2m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (150 # 180 # 240 # 400 # secila 2 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com