+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7249

600W / 710W Doreza e Zgjatueshme e Dritës së Rregullueshme Drywall Sander Ergonomics Design-R7249

System Sistemi i fuqishëm i vozitjes transferon fuqinë në mënyrë efikase në jastëk lëmues dhe siguron një jetë të gjatë shërbimi.

Design Dizajni ergonomik me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

System Sistemi i drejtimit të ingranazheve për të siguruar qëndrueshmëri.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Head Koka bluarje me çift rrotullues të lartë, deri në 2.8NM

Segment Segmenti i furçave mund të shkëputet lehtë për të rërë përgjatë skajeve dhe në pozicione të vështira. (Opsionale).

● Arritja e Gjatësisë më të gjatë prej 190cm me dorezë të zgjatur për lëmimin e tavaneve lehtësisht dhe kursim të energjisë.

Class Klasa e Mbrojtjes: II

Length Gjatësi e shkurtër (pa tub zgjatues): 135cm

● Me gjatësi të gjatë (me tub zgjatues) 135cm-190cm

video

Specifikimet
R7249R7249
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02600W710W
pro_03XX
padefinuar225mm225mm
padefinuar215mm215mm

pro_06

pro_07

pro_08

131 × 56 × 26cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

14.5/15.5 kg (kuti me ngjyra)

294/608/714 copë (kuti me ngjyra)

131 × 56 × 26cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

14.5/15.5 kg (kuti me ngjyra)

294/608/714 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Përshtatës Φ35mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ47mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38mm

 • padefinuar

  Zorrë 4m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (60 # 80 # 120 # 150 # 180 # 240 # secila 1 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com