+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7245
1
2
3
4

600W / 710W Sandwall i Rregullueshëm i Rregullueshëm i Lëmuar-R7245

System Sistemi i fuqishëm i vozitjes transferon fuqinë në mënyrë efikase në jastëk lëmues dhe siguron një jetë të gjatë shërbimi.

Design Dizajni ergonomik me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

System Sistemi i drejtimit të ingranazheve për të siguruar qëndrueshmëri.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Head Koka bluarje me çift rrotullues të lartë, deri në 2.8NM

Segment Segmenti i furçave mund të shkëputet lehtë për të rërë përgjatë skajeve dhe në pozicione të vështira. (Opsionale).

Function Funksioni i lëshimit dhe mbylljes së shpejtë për montimin e shpejtë të zgjatjes.

M Lëvizja lëmuese: Rrotullimi

Class Klasa e Mbrojtjes: II

Length Gjatësi e shkurtër (pa tub zgjatues): 110cm

● Me gjatësi të gjatë (me tub zgjatues) 110cm-165cm

video

Specifikimet
R7245R7245
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02600W / 710W600W / 710W
pro_03XX
padefinuar225mm225mm
padefinuar215mm215mm

pro_06

pro_07

pro_08

69.5x56x24.5cm (kuti me ngjyra)

13.5 / 15 kg (kuti me ngjyra)

590/1220 / 1430PCS (kuti me ngjyra)

72x48x35cm (BMC)

14.5 / 15.5 kg (BMC)

470/1000 / 1170PCS (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Përshtatës Φ35mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ47mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38mm

 • padefinuar

  Zorrë 4m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (60 # 80 # 120 # 150 # 180 # 240 # secila 1 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com