+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7233

600W / 710W Doreza e Palosshme Drita e Rregullueshme Shpejtësia e Lëndës së Dritës 2 Opsione për Nxjerrjen e Pluhurit-R7233

● 2 OPSIONE P EXR Nxjerrjen e pluhurit

. SHKALLSI ME AFT● T GJAT

. KOH JET E Kënaqshme

M MOTOR I POSITUAR PARA

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● 2 OPSIONE P EXR Nxjerrjen e pluhurit

Ajo ofron 2 mundësi për nxjerrjen e pluhurit: nxjerrjen e brendshme dhe nxjerrjen e jashtme për grimcat e pluhurit.

. SHKALLSI ME AFT● T GJAT

E zgjatshme, nga 1.1 në 1.65 metra, e përshtatshme për hapësirë ​​të ndryshme pune.

Rip Mbërthimi i butë ergonomik për punë të kursyer dhe jo lodhëse.

● Me këtë mbështetje për të mbrojtur zorrën e nxjerrjes nga deformimi kur makina qëndron në dysheme. Rregulloni fuqinë e nxjerrjes duke u kthyer në të majtë ose në të djathtë, duke ekuilibruar fuqinë e nxjerrjes së pastruesve të ndryshëm të vakumit, duke arritur punë perfekte lëmuese.

. KOH JET E Kënaqshme

Sistemi i fuqishëm i lëvizjes transferon fuqinë në mënyrë efikase në jastëk lëmues dhe siguron një jetë të gjatë shërbimi.

M MOTOR I POSITUAR PARA

Motori i pozicionuar përpara për të zhvendosur shpejtësinë me ingranazh direkt, duke siguruar kohën e gjatë të jetës.

Dia Diametri i tubit: 32 mm

Length Gjatësi e shkurtër (pa tub zgjatues): 110cm

-Me gjatësi të gjatë (me tub zgjatues): 165cm

● Pesha (pa tub zgjatues): 3.7 kg

● Pesha (me tub zgjatues): 4.1 kg

Class Klasa e Mbrojtjes: II

video

Specifikimet
R7233R7233
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02600W / 710W / 750W600W / 710W / 750W
pro_03600-1500rpm/600-1700rpm(750W)600-1500rpm/600-1700rpm(750W)
padefinuar225mm225mm
padefinuar215mm215mm

pro_06

pro_07

pro_08

69.5x56x24.5cm (kuti me ngjyra)

13.5 / 15 kg (kuti me ngjyra)

590/1220 / 1430PCS (kuti me ngjyra)

72x48x35cm (BMC)

19.5 / 21 kg (BMC)

470/1000 / 1170PCS (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Përshtatës Φ35mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ47mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38mm

 • padefinuar

  Zorrë 4m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (60 # 80 # 120 # 150 # 180 # 240 # secila 1 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com