+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7237-CT (1)
R7237-CT (2)
1
2
3

600W / 710W Dorezë e palosshme Dizenjimi i ergonomisë së Sandwallit të rregullueshëm me shpejtësi të rregullueshme me Dual Head-R7237-CT

Design Dizajni i thjeshtë dhe kompakt rezulton në peshë të lehtë dhe kursen energji fizike.

Design Dizajni ergonomik me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

System Sistemi i drejtimit të ingranazheve për të siguruar qëndrueshmëri.

Design Dizajn unik për të kursyer hapësirë ​​për transport të përshtatshëm dhe të lehtë.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Head Koka bluarje me çift rrotullues të lartë, deri në 4 NM

Options 1 mundësi për nxjerrjen e pluhurit: nxjerrja e brendshme përmes 8 vrimave dhe nxjerrja e jashtme përmes buzës së bllokut të lëmimit.

● E zgjatshme, nga 1.1m në 1.65m; gjatësia më e shkurtër 1.1m, e përshtatshme për hapësirë ​​të ndryshme pune.

● Shpejtësia mund të rregullohet lehtësisht nga 600-1500rpm.

M Lëvizja lëmuese: Rrotullimi

Class Klasa e Mbrojtjes: II

Dia Diametri i tubit: 46.6 * 30.3 mm

Length Gjatësi e shkurtër (pa tub zgjatues): 110cm

-Me gjatësi të gjatë (me tub zgjatues): 110cm -165cm

● Pesha (pa tub zgjatues): 3.2 kg

● Pesha (me tub zgjatues): 3.5 kg

R7237-CT-MANUAL

video

Specifikimet
R7237-CTR7237-CT
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02600W / 710W600W / 710W
pro_03XX
padefinuar225mm225mm
padefinuar215mm215mm

pro_06

pro_07

pro_08

69.5x56x24.5cm (kuti me ngjyra)

13.5 / 15 kg (kuti me ngjyra)

590/1220 / 1430PCS (kuti me ngjyra)

72x46x35cm (BMC)

19.5 / 21 kg (BMC)

470/1000 / 1170PCS (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Përshtatës Φ35mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ47mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38mm

 • padefinuar

  Zorrë 4m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Seti letre rere

 • padefinuar

  Seri letre për lëmim Delta (60 #, 80 #, 120 #, 150 #, 180 #, 240 # secila 1 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com