+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7234-SG
1
2
3

600W / 710W Doreza e Rrregullueshme Dritare e Rregullueshme Dritarja e Ergonomisë së Sandërvallit me SANDGLOW Systerm-R7234-SG

Design Dizajni i ergonomisë me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

Speed ​​Shpejtësia e ndryshueshme dhe fillimi i ngadaltë i butë.

Rip Mbërthim i butë për përdorim të rehatshëm

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● 45 Drita LED me Fuqi prej 10W për të ndriçuar vendin e errët dhe për të kontrolluar sipërfaqen e lëmuar të lëmuar ose jo.

Motor Motor i fuqishëm rezulton funksioni optimal me ingranazhe me performancë të lartë.

Speed ​​Shpejtësi pafundësisht e ndryshueshme midis 600-1500 Rpm siguron punë me shpejtësinë e duhur.

Tor Çift rrotullues i lartë për funksionim optimal. (15NM)

Dia Diametri i tubit: 32 mm

Length Gjatësi e shkurtër (pa tub zgjatues): 110cm

-Me gjatësi të gjatë (me tub zgjatues): 165cm

● Pesha (pa tub zgjatues): 3.7 kg

● Pesha (me tub zgjatues): 4.1 kg

Class Klasa e Mbrojtjes: II 

video

Specifikimet
R7234-SGR7234-SG
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02600W / 710W600W / 710W
pro_03XX
padefinuar225mm225mm
padefinuar215mm215mm

pro_06

pro_07

pro_08

69.5x56x24.5cm (kuti me ngjyra)

13.5 / 15 kg (kuti me ngjyra)

590/1220 / 1430PCS (kuti me ngjyra)

72x48x35cm (BMC)

19.5 / 21 kg (BMC)

470/1000 / 1170PCS (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Përshtatës Φ35mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ47mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38mm

 • padefinuar

  Zorrë 4m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (60 # 80 # 120 # 150 # 180 # 240 # secila 1 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com