+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7241
1
2
3
4

Sandërrrëse elektrike Drywall 750W me Sistem Automatik të Grumbullimit të Pluhurit, 2 drita LED, 6 disqe lëmuese për copë dhe një Qese Pluhuri, Dorezë e Shkëputshme, 6 Shpejtësi të Ndryshme-R7241

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

LED 10W LED lehtëson zonën e lëmimit për të kontrolluar murin nëse është i lëmuar lehtë dhe qartë.

Design Dizajni i ergonomisë me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

● Vetë-thithja, me sistemin e nxjerrjes së pluhurit, nuk kërkohet fshesë me korrent, duke e bërë të gjithë operacionin e lëmimit jashtëzakonisht të përshtatshëm.

● Ndarja me ftohjen e motorit dhe nxjerrjen e pluhurit

Pad Jastëk fleksibël lëmues për funksionim të përshtatshëm në kushte të ndryshme të murit.

Size Madhësia më e vogël në këtë seri, funksionim i lehtë. E dobishme në aplikime të ndryshme; detyrë lëmimi dhe bluarjeje në fushën e gurit, drurit dhe metalit.

Surface Sipërfaqja e madhe e bllokut të rërës siguron punë efikase.

● Shpejtësia mund të rregullohet lehtësisht nga 1500-2700rpm.

Function Funksioni i tavanit për punën e tavanit të sipërm dhe me çelës rregullues të shpenzimeve që rregullojnë lehtësisht thithjen në çdo kohë që ju nevojitet.

R7241-DORACAK

video

Specifikimet
R7241
pro_01230V / 50Hz
pro_02750W
pro_03X
padefinuar180mm
padefinuar175mm

pro_06

pro_07

pro_08

62 × 31.5 × 26cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

7.6/8.6 kg (kuti me ngjyra)

1102/2284/2678 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Zorrë 2m

 • padefinuar

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (150 # 180 # 240 # 400 # secila 2 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com