+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7503
1
2
3
4

Sander elektrike Drywall 750W me Sistem Automatik të Grumbullimit të Pluhurit Vakum, 2 drita LED, 6 Disqe Lëmuese dhe Një Qese Pluhuri, Dorezë e Shkëputshme, 6 Shpejtësi të Ndryshme-R7503

. Funksioni anti-pluhur

Cover Mbulesë e ndashme për pastrim të lehtë të pluhurit.

Lights Dritat LED 10W që rrethojnë jastëkun me distancë 3cm nga sipërfaqja e punës për të lehtësuar njollat ​​e ngritura dhe të ngritura në mur.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Kapje e butë në dorezë për përdorim të rehatshëm

● Nxirrni pluhurat në vetvete, nuk nevojitet vakum

● Mund të thithë në mur, duke kursyer energji gjatë operimit

Cover Mbulesa e rërës së rërës është e rregullueshme

Speed ​​Shpejtësia e ndryshueshme: 1500-2700rpm

Body Trup i vogël për bartje të lehtë

video

Specifikimet
R7503
pro_01230V / 50Hz
pro_02750W
pro_03X
padefinuar180mm
padefinuar170mm

pro_06

pro_07

pro_08

62 × 31.5 × 26cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

7.6/8.6 kg (kuti me ngjyra)

1102/2284/2678 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Zorrë 2m

 • padefinuar

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (150 # 180 # 240 # 400 # secila 2 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com