+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7240
1
2
3

Sander elektrik Drywall 750W me Sistem Automatik të Grumbullimit të Pluhurit Vakum, 6 copë disqe lëmuese 180 mm dhe një Qese Pluhuri, Dorezë e Shkëputshme, 6 Shpejtësi të Ndryshme-R7240

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Soft grip on the handle for comfortable use.

● Extract the dusts by itself, no vacuum is needed.

● Can suck to the wall, saving energy during operation.

● Sanding pad's cover is adjustable.

● Variable speed:1500-2700rpm.

● Small body for easy carrying.

R7240-MANUAL

video

Specifikimet
R7240
pro_01230V / 50Hz
pro_02750W
pro_03X
padefinuar180mm
padefinuar175mm

pro_06

pro_07

pro_08

62 × 31.5 × 26cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

7.6/8.6 kg (kuti me ngjyra)

1102/2284/2678 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Zorrë 2 m

 • padefinuar

  Çelësi φ5

 • padefinuar

  Sand paper set(150# 180# 240# 400# each 2pcs)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com