+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7241-W
1
2
3
4

Sander elektrik Drywall 750W me Sistem Automatik të Grumbullimit të Pluhurit Vakum, 6 disqe lëmuese për copë dhe një Qese Pluhuri, Dorezë e Shkëputshme, 6 Shpejtësi të Ndryshme-R7241-W

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Dizajni ergonomik me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

● Self-suction, with dust extracting system, no vacuum cleaner is required, making the whole sanding operation extremely convenient.

● Separation with motor cooling and dust extracting.

● Flexible sanding pad for convenient operation on different wall conditions.

● Large sanding pad surface ensures efficient work.

● Smallest size in this series, easy operation. Useful in different application; sanding and grinding task in the area of stone, wood and metal.

● Speed can be adjusted easily from 1500-2700rpm.

● Ceiling function for top ceiling work and with outlay adjusting knob that easily adjust the suction at any time you need.

●The segment can be detached easily to sand along edges and in awkawrd positions

video

Specifikimet
R7241-W
pro_01230V / 50Hz
pro_02750W
pro_03X
padefinuar180mm
padefinuar175mm

pro_06

pro_07

pro_08

62 × 31.5 × 26cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

7.6/8.6 kg (kuti me ngjyra)

1102/2284/2678 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Zorrë 2 m

 • padefinuar

  Çelësi φ5

 • padefinuar

  Komplet letre rëre (150# 180# 240# 400# secila 2 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com