+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7203
1
2
3

Lëmues i thatë i vetë-thithjes së lehtë me vakum dhe shpejtësi të rregullueshme me SANDGLOW Systerm-R7203

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Speed can be adjusted easily within 600-2000rpm.

● Self-suction power no need vacuum cleaner.

● Drita LED 10W që rrethojnë jastëkun me distancë 3 cm nga sipërfaqja e punës për të lehtësuar njollat ​​e ngritura dhe të ngritura në mur.

R7203

video

Specifikimet
R7203
pro_01230V / 50Hz
pro_02820W
pro_03X
padefinuar225mm
padefinuar215mm

pro_06

pro_07

pro_08

114×33.5×50cm/2pcs (colour box)

17/18kgs (colour box)

286/594/697 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38 mm

 • padefinuar

  Zorrë 2 m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelësi φ5

 • padefinuar

  Sand paper set (150# 180# 240# each 2pcs)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com