+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Sander Drywall

R7246-SG
1
2
3

Lëmues i fuqishëm i drywallit vetë-thithës me vakum dhe shpejtësi të rregullueshme me SANDGLOW Systerm-R7246A-SG

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Vetë-thithja, me sistemin e nxjerrjes së pluhurit, nuk kërkohet fshesë me korrent.

Design Dizajni ergonomik me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

Weight Pesha e lehtë, funksionimi i lehtë.

Design Dizajn unik për të kursyer hapësirë ​​për transport të përshtatshëm dhe të lehtë.

Segment Segmenti i furçave mund të shkëputet lehtë për të rërë përgjatë skajeve dhe në pozicione të vështira.

System Sistemi SandGlow i krijuar rishtas ju lejon të punoni më mirë dhe më efikas gjatë lëmimit.

R7246-DORACAK

video

Specifikimet
R7246A-SGR7246A-SG
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021050W1050W
pro_03XX
padefinuar225mm225mm
padefinuar215mm215mm

pro_06

pro_07

pro_08

69.5x62.5x30cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

13.5 / 15 kg (kuti me ngjyra)

590/1220 / 1430PCS (kuti me ngjyra)

72x48x35cm / 2 copë (BMC)

19.5 / 21 kg (BMC)

470/1000 / 1170PCS (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Qese pluhuri

 • padefinuar

  Përshtatës Φ35mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ57mm

 • padefinuar

  Përshtatës Φ38mm

 • padefinuar

  Zorrë 4m

 • 1607481271487955.jpg

  Çelës φ5

 • padefinuar

  Set letre rëre (60 # 80 # 120 # 150 # 180 # 240 # secila 1 copë)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com