+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

6167-1
6167-2
6167-3
1
2
3

850W Përzierës Elektrik Portabël për Bojë Plastike me Çimento Betoni Thinset-R6167

● Furnizoni funksionimin e vazhdueshëm dhe kursimin e energjisë me butonin e kyçjes.

● 1/2 bosht prodhimi për të lidhur direkt fiksimin e stërvitjes.

Br Furça të jashtme të arritshme për lehtësi dhe jetë më të gjatë motorike.

● 未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Cable 2m kabllo PVC H05VV-F 2 * 0.75mm2, priza VDE

Shpejtësia e ndryshueshme

Box Kuti ingranazhesh metalike për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të gjatë të veglave

Motor Motor i fuqishëm me çift rrotullues të lartë për funksionim të rregullt

Body Trup i lehtë dhe i dobishëm për bartje të lehtë

R6167F-DORACAK

Specifikimet
R6167R6169R6170
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02850w1050W1050W
pro_03XXX
padefinuar111
padefinuarM14x2M14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

52x37x34.5cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

19/20 kg (kuti me ngjyra)

1684/3492/4096 copë (kuti me ngjyra)

57x31x30cm / 4 copë (kuti me ngjyra)

18/19.5 kg (kuti me ngjyra)

2112/4376/5128 copë (kuti me ngjyra)

57x44x35cm / 4 copë (BMC)

22 / 23.5 kg (BMC)

1252/2640/3096 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Çelësa17 # / 19 # / 22 #

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com