+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

6169-1
6169-2
6169-3
1
2
3

Përzierës balte me stërvitje të rëndë 1050 W me dorezë me lopatë dhe shpejtësi të ndryshueshme për shpime dhe përzierje-R6169

● Dorezë anësore me shumë drejtime për komoditetin e përdoruesit.

● Boshti i daljes 1/2 për të lidhur direkt çakun e stërvitjes.

● Rregulloni shpejtësinë duke e rrotulluar timonin në çelës.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● kabllo PVC 2m H05VV-F 2*0.75mm2, prizë VDE

● Ndërprerësi përpara/mbrapa

● Kapaciteti i shpimit prej 13 mm

● Klasifikimi i shpejtësisë së ndryshueshme me butonin Lock-on për funksionim të vazhdueshëm

● Doreza e pasme D rrotullohet 360°

R6169F-MANUAL

Specifikimet
R6167R6169R6170
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_02850w1050W1050W
pro_03XXX
padefinuar111
padefinuarM14x2M14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

52x37x34.5cm/4 copë (kuti me ngjyra)

19/20 kg (kuti me ngjyra)

1684/3492/4096 copë (kuti me ngjyra)

57x31x30cm/4 copë (kuti me ngjyra)

18/19.5 kg (kuti me ngjyra)

2112/4376/5128 copë (kuti me ngjyra)

57x44x35cm/4 copë (BMC)

22 / 23.5 kg (BMC)

1252/2640/3096 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  çelësat17#/19#/22#

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com