+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6121
1
2
3

Përzierës Elektrik Portabël 1200W Për Llaçin e Hollë të Bojërave me Suva Çimento Betoni - Makinë e rregullueshme me 6 Shpejtësi me 120Mm Përzierje Vozis-R6121

Shpejtësia e ndryshueshme

Quality Cilësi e lartë, çmim i shkëlqyeshëm konkurrues

Selection Zgjedhja e 2 shpejtësive për aplikime të ndryshme

Design Dizajn i përsosur i kutisë së ingranazheve, duke siguruar të ndryshojë zgjedhjen e shpejtësisë lirisht

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Cable 2m kabllo PVC H05VV-F 2 * 1.0mm2, priza VDE

Type Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

Class Klasa mbrojtëse: klasa II

Pad Pompë përzierëse (Ø maks.): 120 mm / 140 mm

Volume Vëllimi i përzierjes: 80L / 120L

R6121-DORACAK

Specifikimet
R6121
pro_01230V / 50Hz
pro_021220W
pro_03X
padefinuar1
padefinuarM14x2

pro_06

pro_07

pro_08

34x32x36cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

8/9 kg (kuti me ngjyra)

1398/2896/3394 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • 1606960066408028.jpg

  Paketim

 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com