+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6306
1
2
3
4

1200W / 1400W / 1600W Përzierës i fuqishëm Universal, i Fuqishëm me Shpejtësi me 2 Shpejtësi Për Bojë Plastike me Çimento Betoni Thinset-R6306

Light Mbingarkesa e dritës së treguesit dhe alarmi i ndryshimit të furçës. Treguesi i energjisë

● Optimun mbrojnë dorezën e hekurit

Unit Njësi e madhe, e thyer me 2 ingranazhe me raporte optimale për tokë të fuqishme dhe shpejtësi korrekte për materiale të ndryshme.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Cable 2m kabllo PVC H05VV-F 2 * 1.0mm2, priza VDE

Type Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

Class Klasa mbrojtëse: klasa II

Pad Pompë përzierëse (Ø maks.): 120 mm / 140 mm

Volume Vëllimi i përzierjes: 80L / 120L

R6306-DORACAK

Specifikimet
R6306
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021220W1400W1600W
pro_03XX180-460 / 300-750rpm
padefinuar222
padefinuarM14x2M14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

41x39x44cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

800/1657/1942 copë (kuti me ngjyra)

41x39x44cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

800/1657/1942 copë (kuti me ngjyra)

41x39x44cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

800/1657/1942 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com