+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6202
1
2
3
4

1220W / 1400W Llaç elektrik Llaç çimentoje me çimento dore, Makinë e rregullueshme e nivelit 2 / Shpejtësia e ndryshueshme me 120Mm / 140Mm Paddle-R6202

● Infinitely variable speed for power transmission without splashing.

● The soft start accelerator switch smoothly adjusts the speed to the mixing situa

● Large, rugged 2-gear unit with optimum ratios for powerful torque and correct

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● kabllo PVC 2m H05VV-F 2*1.0mm2, prizë VDE

● Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

● Klasa mbrojtëse: klasa II

● Vozita e përzierjes (Ø max.):120mm/140mm

● Vëllimi i përzierjes: 80L / 120L

● 2-speed power mixer with high torque motor

● Safety on/off switch with lock-on button for continuous operation

● Robust gearbox

● Ergonomically designed handle

● Shpejtësia e ndryshueshme

R6202P-MANUAL

Specifikimet
R6202
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021220W / 1400W1220W / 1400W
pro_030-460 / 0-700rpm0-460 / 0-700rpm
padefinuar22
padefinuarM14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

67.5x34x26.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

920/1906/2236 copë (kuti me ngjyra)

50.5x40x35cm/2 copë (BMC)

16 / 17.5 kg (BMC)

790/1640/1922 copë (BMC)

aksesorë
 • 1606960066408028.jpg

  Paketim

 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com