+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6219S
1
2
3
4

1220W / 1400W Llaç elektrik Llaç çimentoje çimentoje dore, Makinë e rregullueshme me 2 nivele / Shpejtësi të ndryshueshme Makinë me vozitje përzierëse 120Mm / 140Mm, Projektim i timonit-R6219S

Start fillimi i butë parandalon spërkatjen e pakontrolluar ndërsa kontrolli i vazhdueshëm i shpejtësisë siguron shpejtësinë konstante edhe ngarkesa e makinës ndryshohet.

Mix Përzierësi P-serie: vlen për përzierjen e materialeve të ndryshme të viskozitetit, veçanërisht në bojëra stuko, llaçi, rrëshire dhe emulsioni.

Switch Ndërprerës elektronik për kontroll të shpejtësisë pafundësisht të ndryshueshme dhe transmetim të butë të energjisë; Pa spërkatje edhe me energji të plotë.

● ingranazhet janë të afta për performancë të lartë. Arrihet një rezukt maksimal pa humbje të energjisë.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Cable 2m kabllo PVC H05VV-F 2 * 1.0mm2, priza VDE

Type Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

Class Klasa mbrojtëse: klasa II

Unit Njësi e madhe, e thyer me 2 ingranazhe me raporte optimale për tokë të fuqishme dhe shpejtësi korrekte për materiale të ndryshme

Specifikimet
R6310
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021220W1400W1600W
pro_03XX180-480 / 300-750rpm
padefinuar222
padefinuarM14x2M14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

68x37x22cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1010/2090/2456 copë (kuti me ngjyra)

68x37x22cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1010/2090/2456 copë (kuti me ngjyra)

68x37x22cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1010/2090/2456 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com