+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

6206
1
2
3

1220W / 1400W Llaç elektrik Llaç çimentoje me çimento dore, Makinë e rregullueshme me shpejtësi të ndryshueshme e rregullueshme me 120Mm / 140Mm Paddle-R6206

● Shpejtësia e ndryshueshme

● Cilësi e lartë, çmim i madh konkurrues

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● kabllo PVC 2m H05VV-F 2*1.0mm2, prizë VDE

● Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

● Klasa mbrojtëse: klasa II

● Vozita e përzierjes (Ø max.):120mm/140mm

● Vëllimi i përzierjes: 80L / 120L

R6206P-MANUAL

Specifikimet
R6206
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021220W / 1400W1220W / 1400W
pro_03XX
padefinuar11
padefinuarM14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

67x34x21cm/ 2 copë (kuti me ngjyra)

11.5/13 kg (kuti me ngjyra)

1180/2442/2864 copë (kuti me ngjyra)

50.5x40x35cm/2 copë (BMC)

15.5 / 17 kg (BMC)

790/1640/1922 copë (BMC)

aksesorë
 • 1606960066408028.jpg

  Paketim

 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com