+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6219
1
2
3
4
5

Përzierës elektrik me llaç 1220W/1400W Suva dore e betonit, Makinë përzierëse me shpejtësi të ndryshueshme me shpejtësi të ndryshueshme me 120Mm/140Mm Përzierje me vozitje me rrota drejtuese Design-R6219

● Shpejtësia e ndryshueshme

● Çelësi ndezës/fikës i sigurisë me butonin kyçës për funksionim të vazhdueshëm

● Dorezë e projektuar në mënyrë ergonomike

● Kuti ingranazhi i fortë me motor të fuqishëm me çift rrotullues të lartë

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● kabllo PVC 2m H05VV-F 2*1.0mm2, prizë VDE

● Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

● Klasa mbrojtëse: klasa II

● Vozita e përzierjes (Ø max.):120mm/140mm

● Vëllimi i përzierjes: 80L / 120L

Specifikimet
R6219
pro_01230V / 50Hz
pro_021220W / 1400W
pro_03X
padefinuar1
padefinuarM14x2

pro_06

pro_07

pro_08

68x37x22cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1010/2090/2456 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com