+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

6216
6216-1
1
2
3
4

Përzierës elektrik për bojëra automatike me pluhur automatik 1400W / 1600W me pompë dyshe-R6216

● Zhvendosni shpejtësitë me saktësi 100% duke e kthyer butonin e shpejtësisë pasi makina të jetë ndalur plotësisht.

Switch Çelësi i përshpejtuesit të fillimit të butë rregullon shpejtësinë me situatën e përzierjes dhe materialin, me lehtësi dhe siguri.

Design Dizajni i ergonomisë me kapje të butë siguron funksionim të rehatshëm.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Cable 2m kabllo PVC H05VV-F 2 * 1.0mm2, priza VDE

Type Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

Class Klasa mbrojtëse: klasa II

D Pompë përzierëse (Ø maks.): 120 mm

Mix Mikser me dy shpejtësi me vozis për përzierje të dyfishtë

Performance Performancë e lartë me 2 vozitje që punojnë përkatësisht në drejtim të akrepave të orës dhe kundër akrepave të orës

Box Kutia e shpejtësisë së fortë me motor të fuqishëm me çift rrotullues të lartë

Shpejtësia e ndryshueshme

R6216P-DORACAK

Specifikimet
R6216
pro_01230V / 50Hz
pro_021400W1600W
pro_030-480 / 0-680rpm200-480 / 250-680rpm
padefinuar22
1606984838359009.pngHEX13HEX13

pro_06

pro_07

pro_08

57x34x44cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

1030/2134/2502 copë (kuti me ngjyra)

57x34x44cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

1030/2134/2502 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • 1606985249618660.jpg

  Pompat e përzierjes

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com