+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6407
1
2
3
4

1400W/1600W Elektrike Përzierëse Çimentoje Portable, Përzierëse Dore e Përzierjes së Betonit -Përzierje e rëndë betoni, çimento, fino, bojë, epoksi, llaç, grup i hollë, baltë, rrëshirë, llaç, suva-R6407

● Përzierës me fuqi me 2 shpejtësi me voza të dyfishta përzierjeje

● Performancë e lartë me 2 lopata që punojnë përkatësisht në drejtim të akrepave të orës dhe kundër akrepave të orës

● Kuti ingranazhi i fortë me motor të fuqishëm me çift rrotullues të lartë

● Shpejtësia e ndryshueshme

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● kabllo PVC 2m H05VV-F 2*1.0mm2, prizë VDE

● Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

● Klasa mbrojtëse: klasa II

● Vozita e përzierjes (Ø max.):120 mm

Specifikimet
R6407
pro_01230V / 50Hz
pro_021400W1600W
pro_030-480 / 0-680rpm200-480 / 250-680rpm
padefinuar22
1606959603206566.pngM14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

38.5x31.5x40cm/2 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

1166/2390/2804 copë (kuti me ngjyra)

38.5x31.5x40cm/2 copë (kuti me ngjyra)

12/13.5 kg (kuti me ngjyra)

1166/2390/2804 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • 1606985249618660.jpg

  Lopat e përzierjes

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com