+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6218
R6218-1
1
2
3
4

Përzierëse betoni me fuqi 1400W/1600W Mikser me llaç elektrike me llaç të dyfishtë Miksera me bojë çimentoje me shpejtësi të lartë me 2 shpejtësi - Mjet trazues për përzierjen e betonit dhe llaçit për llaç me llaç çimentoje me rruaza me katër kënde-R6218

● 2-speed power mixer with double mixing paddles

● High performance with 2 paddles working clockwise and anti-clockwise respectively

● Robust gearbox with powerful high torque motor

● Variable speed

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● kabllo PVC 2m H05VV-F 2*1.0mm2, prizë VDE

● Protective type:Double insulation

● Protective class: class II

● Mixing paddle (Ø max.):120mm

Specifikimet
R6218
pro_01230V / 50Hz
pro_021400W1600W
pro_030-480 / 0-680rpm200-480 / 250-680rpm
padefinuar22
1606984838359009.pngHEX13HEX13

pro_06

pro_07

pro_08

62x57x21/2pcs (colour box)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

528/1092/1282 pcs (colour box)

62x57x21/2pcs (colour box)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

528/1092/1282 pcs (colour box)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • 1606985249618660.jpg

  Lopat e përzierjes

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com