+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

R6408
1
2
3
4

Përzierës me rrotullues binjakë 1400W / 1600W binjakë, përzierës llaçi çimento elektrik dore me 2 shufra nxitje për përzierjen e çimentos me pluhur të veshjes me bojë bojërash-R6408

Handle Doreza e dizajnuar ergonomike me kapje të butë zvogëlon rehati shtesë që ofron lodhje gjatë punës.

Speed ​​Shpejtësi pafundësisht e ndryshueshme për transmetimin e energjisë pa përplasje.

Function Funksioni i dritës LED kur ndriçimi është i pamjaftueshëm.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Cable 2m kabllo PVC H05VV-F 2 * 1.0mm2, priza VDE

Type Lloji mbrojtës: Izolim i dyfishtë

Class Klasa mbrojtëse: klasa II

Pad Pompë përzierëse (Ø maks.): 120 mm / 140 mm

Volume Vëllimi i përzierjes: 80L / 120L

Light Mbingarkesa e dritës së treguesit dhe alarmi i ndryshimit të furçës. Treguesi i energjisë

● Optimun mbrojnë dorezën e hekurit

Pad Vozis binjake me sistemin e rregullimit të shpejtë

Specifikimet
R6408
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021400w1600W
pro_030-480 / 0-800rpm200-480 / 250-680rpm
padefinuar22
padefinuarHEX13HEX13

pro_06

pro_07

pro_08

62x57x21cm / 2 copë (kuti me ngjyra)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

528/1092/1282 copë (kuti me ngjyra)

64x36.5x22..5/1pcs(colour box)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

528/1094/1283 copë (kuti me ngjyra)

aksesorë


padefinuar

 • wrenches

 • padefinuar

  Pompat e përzierjes

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com