+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

BR6307
5
1
2
3
4

Makinë për përzierjen e bojrave me shpejtësi të lartë 18V me motor me furçë të rëndë Doreza e betonit të çimentos Mikser Përzierës elektrik Trap manual me shpejtësi të lartë-BR6307

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Optimun protect iron handle.

● Brushless motor supply enough power and overload protection.

● Large,rugged 2-gear unit with optimum ratios for powerful torque and correct speed for different materials.

BR6307-MANUAL

Specifikimet
BR6123BR6228BR6307BR6309
pro_0118v18v18v18v
pro_03X0-450 / 0-700rpm0-450 / 0-720rpm0-450 / 0-700rpm
padefinuar1122
padefinuarM14x2M14x2M14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

43x31.5x28.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1450/3000/3500 copë (kuti me ngjyra)

43x31.5x28.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1450/3000/3500 copë (kuti me ngjyra)

41x39.5x33.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1036/2148/2518 (kuti me ngjyra)

41.5x39.5x41cm/2 copë (kuti me ngjyra)

17/18 kg (kuti me ngjyra)

417/865/1014 (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com