+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

RS6003
RS6003-1

Stand-mikser betoni-RS6003

● Mund të paloset për të kursyer hapësirë ​​dhe për të qenë i përshtatshëm për bartje

● Për të rregulluar këndet e qëndrimit

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Materiali: poliamide (PA) dhe tub çeliku

Fin Përfundimi i çelikut: Veshur me pluhur

Specifikimet
RS6003

pro_06

pro_07

pro_08

106.7x28.2x20.3cm / 1 copë (kuti me ngjyra)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

459/950/1114 copë (kuti me ngjyra)

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com