+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

BR3002-1
BR3002
2
3
1
4

Armë kabllovike pa kabëll, komplet armësh ngjitëse 20V, 20 oz, 300 ml, me bateri-BR3002

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● Vjen me një mbajtëse fishekësh 360 gradë që përshtatet maksimalisht me fishekë 300 ml.

Feature Karakteristika automatike e kundërt ndihmon në zvogëlimin e pikave, mbeturinave dhe pastrimit.

Light Dritë LED për të punuar edhe në një vend të errët.

MANUAL BR3002

Specifikimet
BR3002
pro_0118V
pro_0330-480mm / min
padefinuar300ml

pro_06

pro_07

pro_08

48x38x30cm / 5 copë (kuti me ngjyra)

16.5/18.5 kg (kuti me ngjyra)

2545/5270/6180 copë (kuti me ngjyra)

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com