+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Mikser elektrik

BR6123
2
3
1

Përzierës për bojëra dore pa tela me bateri industriale litium, me fuqi elektrike, automatike portative çimentoje-BR6123

● Dorezë hekuri për mbrojtje optimale.

● Motori pa furçë siguron fuqi të mjaftueshme dhe mbrojtje nga mbingarkesa.

● Njësi e madhe, e fortë me 2 marshe, me raporte optimale për çift rrotullues të fuqishëm dhe shpejtësi të saktë për materiale të ndryshme.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● IErgonomic designed handle with soft grip  reduces working fatigue-supplying extro comfort

● Side battery pack to reducr the wear between battery and machine

BR6123-MANUAL

Specifikimet
BR6123BR6228BR6307BR6309
pro_0118v18v18v18v
pro_03X0-450 / 0-700rpm0-450 / 0-720rpm0-450 / 0-700rpm
padefinuar1122
padefinuarM14x2M14x2M14x2M14x2

pro_06

pro_07

pro_08

43x31.5x28.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1450/3000/3500 copë (kuti me ngjyra)

43x31.5x28.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1450/3000/3500 copë (kuti me ngjyra)

41x39.5x33.5cm/2 copë (kuti me ngjyra)

15/16.5 kg (kuti me ngjyra)

1036/2148/2518 (kuti me ngjyra)

41.5x39.5x41cm/2 copë (kuti me ngjyra)

17/18 kg (kuti me ngjyra)

417/865/1014 (kuti me ngjyra)

aksesorë
 • padefinuar

  wrenches

 • padefinuar

  Pompë përzierëse

skenari i aplikimit
 • aplikacioni01
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com