+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>Armë e nxehtë

R1611

1800 W Shtojcat e hundës 5 copë Pistoletë me ajër të nxehtë të rëndë me temperaturë të dyfishtë (380℃/580℃)-R1611

● Heqja e unazës së përparme mundëson punën në vende të vështira për t'u arritur.

● Dizajn i rregullueshëm, duke lejuar akses në vende të vështira.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● 2 cilësime në çelës për të përcaktuar temperaturë dhe vëllim të ndryshëm të rrjedhës së ajrit për aplikacione të ndryshme, duke kursyer burimet e energjisë në Maksimum.

● Përdorimi i ngrohës qeramike me temperaturë të lartë dhe kanali inox për të siguruar qëndrueshmëri.

● Dizajni ergonomik, funksionimi i rehatshëm.

● Unaza e përparme e lëvizshme mundëson punën në vende të arritshme nga dora.

● Dizajn i rregullueshëm që lejon hyrjen në vende të vështira.

Specifikimet
R1611R1611
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021800W1800W
padefinuarSTAGEⅠ/ STAGEⅡSTAGEⅠ/ STAGEⅡ
padefinuar380 ℃ / 580 ℃380 ℃ / 580 ℃
padefinuar300L/min 500L/min300L/min 500L/min

pro_06

pro_07

pro_08

54.5x38x28cm/2 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

3680/7610/8920 copë (kuti me ngjyra)

64.5x33x31cm/6 copë (BMC)

15 / 16.5 kg (BMC)

2496/5268/6180 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Grykë mbrojtëse prej xhami

 • padefinuar

  Grykë reflektor

 • padefinuar

  Grykë reduktuese

 • padefinuar

  Grykë e sheshtë

 • padefinuar

  Kruajtës dhe dorezë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar


 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com