+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>Armë e nxehtë

R1670

Armë nxehtësie e nxehtë me detyrë të rëndë 1800W me tre temperatura (50/380/580) -R1670

Ring Unaza e përparme e heqjes mundëson punën në vende të vështira për t'u arritur.

● MFCT dhe paneli LCD siguron kontroll të saktë të temperaturës dhe rrjedhës së ajrit.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Settings 3 cilësime në çelës për të përcaktuar temperaturë të ndryshme dhe vëllim të rrjedhës së ajrit për aplikime të ndryshme, duke kursyer burimet e energjisë në Maksimum.

● Përdorimi i ngrohësit qeramik me temperaturë të lartë dhe kanalit të çelikut të pandryshkshëm për të siguruar qëndrueshmëri.

Design Projektimi i ergonomisë, duke funksionuar rehatshëm.

Ring Unaza e përparme e lëvizshme mundëson punën në vendet ku mund të arrihen.

Specifikimet
R1670R1670
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021800W1800W
padefinuarFAZA / FAZA / FAZAⅢFAZA / FAZA / FAZAⅢ
padefinuarajër i freskët / 380 ℃ / 580ajër i freskët / 380 ℃ / 580
padefinuar500L / min 300L / min 500L / min500L / min 300L / min 500L / min

pro_06

pro_07

pro_08

54.5x38x28cm / 8 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

3680/7610/8920 copë (kuti me ngjyra)

64.5x33x31cm / 6 copë (BMC)

15 / 16.5 kg (BMC)

2496/5268/6180 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Grykë mbrojtëse xhami

 • padefinuar

  Grykë reflektori

 • padefinuar

  Grykë reduktuese

 • padefinuar

  Grykë e sheshtë

 • padefinuar

  Kruajtës dhe dorezë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar


 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com