+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>Armë e nxehtë

R1610

Komplet me armë të nxehtë 1800W me temperaturë të ndryshueshme (50 ℃ -580) për heqësin e bojrave / heqësin, përmirësimin / restaurimin e shtëpisë-R1610

Ring Unaza e përparme e heqjes mundëson punën në vende të vështira për t'u arritur.

He Ngrohës qeramike me temperaturë të lartë dhe kanal çeliku inox përdoren për të siguruar qëndrueshmëri.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Element Element i fuqishëm ngrohës 2000 Watt për një temperaturë të lartë pune.

Ring Unaza e përparme e lëvizshme mundëson punën në vende të vështira për t'u arritur.

Use Përdorim i sigurt pa duar për punë të shumta falë pozicionit të palëvizshëm të palëvizshëm.

● Ideale për heqjen e bojërave dhe ngjitësve, depilimin dhe depilimin e skive, dezinfektimin e kafazeve të kafshëve, ndezjen e Barbecues dhe shumë më tepër. ● I izoluar dyfish për funksionimin e sigurisë.

1610 说明书

Specifikimet
R1610R1610
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_021800W1800W
padefinuarFAZA / FAZA / FAZAⅢFAZA / FAZA / FAZAⅢ
padefinuar50 ℃ / 380 ℃ / 58050 ℃ / 380 ℃ / 580
padefinuar250L / min 300L / min 500L / min250L / min 300L / min 500L / min

pro_06

pro_07

pro_08

54x39x29cm / 8 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

3680/7610/8920 copë (kuti me ngjyra)

64.5x33x31cm / 6 copë (BMC)

15 / 16.5 kg (BMC)

2496/5268/6180 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Grykë mbrojtëse xhami

 • padefinuar

  Grykë reflektori

 • padefinuar

  Grykë reduktuese

 • padefinuar

  Grykë e sheshtë

 • padefinuar

  Kruajtës dhe dorezë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar


 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com