+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>Armë e nxehtë

R1690
R1690-1
1
2

Armë ajri të nxehtë me detyrë të rëndë 2000W me një ekran të madh dixhital LCD Temperatura e ndryshueshme (50 ℃ -600), PVC në tkurrje, Paint-R1690

Ring Unaza e përparme e heqjes mundëson punën në vende të vështira për t'u arritur.

● MFCT dhe paneli LCD siguron kontroll të saktë të temperaturës dhe rrjedhës së ajrit.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Control Kontroll i vazhdueshëm i nxehtësisë me mbrojtje nga mbingarkesa.

● Me panelin MFCT dhe LCD për të siguruar kontrollin e saktë të temperaturës dhe rrjedhës së ajrit.

Concept Koncepti i makinës EC-TEC gjeneron një sasi të jashtëzakonshme të energjisë ndërsa harxhon jashtëzakonisht 60% sasi më të ulët energjie.

● Zbatohet në trajtimin e nxehtësisë, çmontimin e përbërësve elektrikë, detajimin automatik, shkrirjen, ngjitjen, heqjen e bojës.

1690 说明书

Specifikimet
R1690R1690
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_022000W2000W
padefinuarFAZA / FAZA / FAZAⅢFAZA / FAZA / FAZAⅢ
1608084604188494.pngajër i freskët / 50-630 ℃ / 50-630ajër i freskët / 50-630 ℃ / 50-630
padefinuar120-550L/min 120-550L/min 550L/min120-550L/min 120-550L/min 550L/min

pro_06

pro_07

pro_08

54.5x38x28cm / 8 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

3680/7610/8920 copë (kuti me ngjyra)

64.5x33x31cm / 6 copë (BMC)

15 / 16.5 kg (BMC)

2496/5268/6180 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Grykë mbrojtëse xhami

 • padefinuar

  Grykë reflektori

 • padefinuar

  Grykë reduktuese

 • padefinuar

  Grykë e sheshtë

 • padefinuar

  Kruajtës dhe dorezë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar


 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com