+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Automobilistik>Armë e nxehtë

R1680
1

Armë e rëndë me ajër të nxehtë 2000W me cilësime të ndryshueshme të temperaturës (50℃-600℃), PVC në tkurrje, bojë zhveshëse-R1680

● Heqja e unazës së përparme mundëson punën në vende të vështira për t'u arritur.

● Paneli MFCT dhe LCD sigurojnë kontroll të saktë të temperaturës dhe rrjedhës së ajrit.

未 标题 -4

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● 3 cilësime në çelës për të përcaktuar temperaturë dhe vëllim të ndryshëm të rrjedhës së ajrit për aplikacione të ndryshme, duke kursyer burimet e energjisë në Maksimum.

● Përdorimi i ngrohës qeramike me temperaturë të lartë dhe kanali inox për të siguruar qëndrueshmëri.

● Dizajni ergonomik, funksionimi i rehatshëm.

● Unaza e përparme e lëvizshme mundëson punën në vende të arritshme nga dora.

1680 说明书

Specifikimet
R1680R1680
pro_01230V / 50Hz230V / 50Hz
pro_022000W2000W
padefinuarSTAGEⅠ/ STAGEⅡ/ STAGEⅢSTAGEⅠ/ STAGEⅡ/ STAGEⅢ
1608084604188494.pngcool air/50-600℃/50-600℃cool air/50-600℃/50-600℃
padefinuar500L/min 300L/min 500L/min500L/min 300L/min 500L/min

pro_06

pro_07

pro_08

54.5x38x28cm/8 copë (kuti me ngjyra)

12/13 kg (kuti me ngjyra)

3680/7610/8920 copë (kuti me ngjyra)

64.5x33x31cm/6 copë (BMC)

15 / 16.5 kg (BMC)

2496/5268/6180 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Grykë mbrojtëse prej xhami

 • padefinuar

  Grykë reflektor

 • padefinuar

  Grykë reduktuese

 • padefinuar

  Grykë e sheshtë

 • padefinuar

  Kruajtës dhe dorezë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar


 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com