+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Spërkatës me presion të lartë

R9302
1
2
3
4

Armë spërkatëse elektrike për bojëra, Makinë spërkatëse me presion të lartë, 3000 PSI 1300W Spray Gun-R9302

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Ars ingranazhet e çelikut të ngurtësuar me ulje me raport të lartë sigurojnë goditje të ngadaltë që zvogëlon konsumimin dhe zgjat jetën e pompës.

System Sistemi i pastrimit të rrjedhës së lartë funksionon më shpejt dhe zvogëlon në mënyrë dramatike kohën e pastrimit.

Gun Armë llak e qëndrueshme me peshë të lehtë e ndërtuar në filtër për pastrim dhe pastrim të lehtë.

● Mbaj dorezën dhe mbajtësin e palosjes për transport dhe ruajtje të përshtatshme.

System Sistemi i spërkatjes pa ajër për projekte të pikturës në shkallë të mesme.

video

Specifikimet
R9302
pro_01230V / 50Hz
pro_021300W
padefinuar1170ml / min
220.7MPa

pro_06

pro_07

pro_08

36.5 × 33 × 47cm / 1 copë (kuti me ngjyra)

7/8 kg (kuti me ngjyra)

930/1927/2260 copë (kuti me ngjyra)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com