+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Spërkatës me presion të lartë

R9301
1
2
3

Armë spërkatëse elektrike për bojëra, Makinë spërkatëse me presion të lartë, 3000 PSI 2200W Spray Gun-R9301

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Motor Motori BRUSHLESS DC, motor me çift rrotullues të lartë, gjatë gjithë jetës, i garantuar, pa furça për të zëvendësuar jep më shumë kuaj fuqi për amp.

System Sistemi i heqjes së shpejtë të pompës, ndërroni pompën me një rezervë në sekonda, duke lejuar që kontraktori të funksionojë më lehtë.

Ars ingranazhet e çelikut të ngurtësuar me ulje me raport të lartë sigurojnë goditje të ngadaltë që zvogëlon konsumimin dhe zgjat jetën e pompës.

System Sistemi i pastrimit të rrjedhës së lartë funksionon më shpejt dhe zvogëlon në mënyrë dramatike kohën e pastrimit.

● Dizajn kromi mbi-çelik me 4 këmbë me këmbë me ambiente të thyer, të cilat spërkatësit e dorezave i vendosin larg këmbës për bartje më të lehtë.

video

Specifikimet
R9301
pro_01230V / 50Hz
pro_022200W
padefinuar3000ml / min
222.7MPa

pro_06

pro_07

pro_08

40 × 40 × 50cm / 1 copë (kuti me ngjyra)

21/22 kg (kuti me ngjyra)

350/725/850 copë (kuti me ngjyra)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com