+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Renovimi i Murit dhe Pikturës>Spërkatës me presion të lartë

R9303

Armë spërkatëse elektrike për bojëra, Makinë spërkatëse me presion të lartë, 3000 PSI 850W Spray Gun-R9303

未 标题 -4

 • karakteristika
 • video
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

OW KONTROLLI RRETH PAINT: Presion i rregullueshëm plotësisht për t'ju dhënë kontrollin përfundimtar të rrjedhës së bojës për çdo madhësi të projektit.

PA Bojë për spërkatje të pandjeshme: Pompa Piston çelik inox ProX ju lejon të spërkatni bojë pa tharë në presion të lartë.

● Spërkateni direkt nga kova e bojës: Tubi fleksibël i thithjes ju lejon të spërkatni direkt nga një kovë boje 1 ose 5 gallon.

● Spërkatni më shumë projekte çdo vit: rekomandimi për përdorim vjetor është deri në 300 litra në vit.

-Pastrim i shpejtë dhe i lehtë: Përshtatësi PowerFlush lidhet me një çorape kopshti për pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

● IDEAL POMR Shtëpi me shumë histori: Mund të mbështesë deri në 150 metra zorrë boje duke ju dhënë mundësi shtesë për punët tuaja.

SP Spërkatja e vazhdueshme: Këshilla e ndërprerësit RAC IV ju lejon të ktheni majën kur bllokohet për t'ju mbajtur spërkatjen.

video

Specifikimet
R9303
pro_01230V / 50Hz
pro_028500W
padefinuar2100ml / min

pro_06

pro_07

pro_08

40 × 40 × 50cm / 1 copë (kuti me ngjyra)

21/22 kg (kuti me ngjyra)

350/725/850 copë (kuti me ngjyra)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • aplikacioni03
                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com