+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

R8701R8702

0-3000 stërvitje me ndikim me kabëll me RPM me butonin e kyçjes, çekiçit dhe stërvitjes 2 funksione në 1, shpejtësi të ndryshueshme për shpimin e drurit, Steel-R8701 / R8702

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për t'iu përshtatur kërkesave të ndryshme në aplikacione të ndryshme.

Switch Ndërprerësi opsional përpara dhe mbrapa për funksionim të përshtatshëm.

GJ8701 R8702

Specifikimet
R8701R8702
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3720W850W
1605249600630992.png0-3000r / min0-3000r / min
3

çeliku 13mm

çimento 13mm

druri 25mm

çeliku 13mm

çimento 13mm

druri 25mm

411

pro_06

pro_07

pro_08

45 × 35.5 × 26.5cm / 5 copë (kuti me ngjyra)

15/16 kg (kuti me ngjyra)

3305/6850/8030 copë (kuti me ngjyra)

57 × 42.5 × 34cm / 5 copë ((BMC)

20 / 21 kg (BMC)

1695/3520/4125 copë (BMC)

45 × 35.5 × 26.5cm / 5 copë (kuti me ngjyra)

15/16 kg (kuti me ngjyra)

3305/6850/8030 copë (kuti me ngjyra)

57 × 42.5 × 34cm / 5 copë ((BMC)

20 / 21 kg (BMC)

1695/3520/4125 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Matës i thellësisë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com