+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

R8904

Stërvitje fuqie 300W me shpejtësi të ndryshueshme, Chuck pa çelës 3/8 ", Vendosja e çift rrotullues 15 + 1-R8904A

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● 23 degrees for different drill material.

● Funksioni i shpimit dhe çekiçit duke rrotulluar timonin.

Specifikimet
R8904AR8904A
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3550W550W
1605249600630992.png0-3000r / min0-3000r / min
3steel 13mm cement 13mm wood 25mmsteel 13mm cement 13mm wood 25mm
411

pro_06

pro_07

pro_08

39.5 × 31 × 49.5cm / 10 copë (kuti me ngjyra)

20/21 kg (kuti me ngjyra)

4610/9560/11210 copë (kuti me ngjyra)

46×36×33.5 cm/5 copë (BMC)

17 / 18.5 kg (BMC)

2580/5345/6265 copë (BMC)

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com