+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

R8607

550 stërvitje me kabllo me ndikim 600w / 0w me 2900-1rpm me matës me thellësi 2/8606 "dhe matës të thellësisë-R8607 / RXNUMX

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

Quality cilësi e lartë

. Dizajn ekonomik

R8606

Specifikimet
R8606R8607
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3550W650W
1605249600630992.png0-2900r / min0-2900r / min
3

çeliku 10mm

çimento 10mm

druri 20mm

çeliku 10mm

çimento 10mm

druri 20mm

pro_06

pro_07

pro_08

59 × 37 × 24.5 cm / 10 copë (kuti me ngjyra) 46 × 36 × 33.5 cm / 5 copë (BMC)

20.5 / 21.5 kg (kuti me ngjyra) 21/22 kg (BMC)

5230/10840/12710 copë (kuti me ngjyra) 2580/5346/6270 copë (BMC)

39.5 × 31 × 49.5 cm / 10 copë (kuti me ngjyra) 46 × 36 × 33.5 cm / 5 copë (BMC)

23 / 24kg (kuti me ngjyra) 21 / 22kg (BMC)

4610/9560/11210 copë (kuti me ngjyra) 2580/5346/6270 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Matës i thellësisë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com