+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

1
2
3
4
5

Kaçavidë Drywall pa furçë

● MATER I RREGULLSHËM I THELLËSISË

● VAZI POZITIV DHE NEGATIVE

● ÇELËS SHPEJTËSI PA SHPEJTËSIA

● DRITË LED

● MOTOR PA FURCA

● BUTONI LOCK ON

● KLIP RRIPIT

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

● MATER I RREGULLSHËM I THELLËSISË

● VAZI POZITIV DHE NEGATIVE

Me funksion të kyçjes së sigurt.

● ÇELËS SHPEJTËSI PA SHPEJTËSIA

Rregulloni shpejtësinë nga 0-4200 rpm

● DRITË LED

Ndricon zonën e errët të punës

● MOTOR PA FURCA

jetëgjatësia logner

● BUTONI LOCK ON

I përshtatshëm për të vazhduar përdorimin.

● KLIP RRIPIT

Specifikimet
BR8503
图片 1

18V, 2.0Ah

31300W
1605249600630992.pngX

Madhësia Dite

6.35mm

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Matës i thellësisë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com