+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

R8803

Stërvitje me ndikim me kabëll 1100W me butonin e kyçjes, 0-3000 RPM, përfshirë matësin e thellësisë, çekiç dhe stërvitje 2 funksione në 1, shpejtësi të ndryshueshme për shpimin e drurit, Steel-R8803

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për t'iu përshtatur kërkesave të ndryshme në aplikacione të ndryshme.

Switch Ndërprerësi opsional përpara dhe mbrapa për funksionim të përshtatshëm.

Specifikimet
R8803R8803
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
31100W1100W
1605249600630992.png0-1100/0-3000r/min0-1100/0-3000r/min
3

çeliku 16/13mm

çimento 20/16mm

druri 40/30mm

çeliku 16/13mm

çimento 20/16mm

druri 40/30mm

411

pro_06

pro_07

pro_08

39.5 × 31 × 49.5cm / 10 copë (kuti me ngjyra)

20/21 kg (kuti me ngjyra)

4610/9560/11210 copë (kuti me ngjyra)

46 × 42.5 × 34cm / 4 copë ((BMC)

18 / 19 kg (BMC)

1680/3500/4100 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Matës i thellësisë

 • padefinuar

  Grykë reduktuese

 • padefinuar

  Grykë e sheshtë

 • padefinuar

  Kruajtës dhe dorezë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com