+ 86 17769937566-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Mjetet e Përgjithshme të Energjisë>Stërvitja e ndikimit

R8801R8802
1
2
3

Stërvitje me ndikim me kabllo 850W / 1050W me butonin e kyçjes-R8801 / R8802

1606975649218025.png

 • karakteristika
 • Specifikimet
 • aksesorë
 • skenari i aplikimit
 • na kontaktoni
karakteristika

G Mbërthim i butë për funksionim të rehatshëm dhe të kursimit të energjisë.

Speed ​​Shpejtësi e ndryshueshme për t'iu përshtatur kërkesave të ndryshme në aplikacione të ndryshme.

Switch Ndërprerësi opsional përpara dhe mbrapa për funksionim të përshtatshëm.

GJ8801 R8802

Specifikimet
R8801R8802
pro_01230V / 50HZ230V / 50HZ
3850W1050W
1605249600630992.png0-1100/0-3000r/min0-1100/0-3000r/min
3

steel 16/13mm

cement 20/16mm

wood 40/30mm

steel 16/13mm

cement 20/16mm

wood 40/30mm

422

pro_06

pro_07

pro_08

50 × 37.5 × 26.5cm / 5 copë (kuti me ngjyra)

20/21.5 kg (kuti me ngjyra)

2815/5835/6840 copë (kuti me ngjyra)

57 × 42.5 × 34cm / 5 copë ((BMC)

22 / 23.5 kg (BMC)

1695/3520/4125 copë (BMC)

50 × 37.5 × 26.5cm / 5 copë (kuti me ngjyra)

20/21.5 kg (kuti me ngjyra)

2815/5835/6840 copë (kuti me ngjyra)

57 × 42.5 × 34cm / 5 copë ((BMC)

22 / 23.5 kg (BMC)

1695/3520/4125 copë (BMC)

aksesorë
 • padefinuar

  Paketim

 • padefinuar

  Doreza anësore

 • padefinuar

  Matës i thellësisë

skenari i aplikimit
 • padefinuar
 • padefinuar
 • padefinuar

                       
shkarkoni ofertën tonë në formatin PDF
                               

diapazoni ynë i plotë është krijuar në formatin PDF!


SHKARKO TANI
NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni me telefon ose e-mail. Ne ju inkurajojmë të përdorni formularin e kontaktit!

 • Zona Industriale Jug-Lindore, Rruga Shuxi, Qarku Wuyi, Zhejiang
 • + 86-579 87869210-
 • + 86 17769937566-
 • burley@burleytools.com